• O nas

Pomysł na Seventy Nine Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.


W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem. Hasło, które towarzyszy nam w Seventy Nine Point oraz w życiu codziennym to „less is more” – i jak dotąd nie zawiedliśmy się na nim. 


Współpracujemy z markami i dostawcami oferującymi najwyższą jakość, a wszystkie nasze wyroby szczególnie koszulki, bluzy i longsleevey produkujemy w Łodzi w naszym rodzinnym przedsiębiorstwie z ponad 25 letnim doświadczeniem. Począwszy od zakupu materiału, skrojenie, uszycie, wykonanie nadruku, aż po zapakowanie w folię - to wszystko odbywa się w Łodzi i okolicach. Co więcej, wszystkie projekty graficzne są naszym pomysłem, które zostały doskonale odwzorowane i przekute na papier przez polskich artystów. Jesteśmy dumni, że wszystko co wychodzi spod naszych rąk zostało w 100% wykonane lokalnie i pochodzi Polski.


Nieustanie rozwijamy się, ponieważ chcemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Liczymy na Was i Wasze wsparcie!

 

Masz pytania? 

  Napisz do nas:

e-mail: info@79point.com

 

  Zadzwoń:

515 79 79 74

 

  Dane adresowe:

79 Point - Classic Motorcycle Clothing
ul. Browarna 14 / 1
93-037 Łódź, Polska