• Koszulka Męska UNIKAT

Rozmiar
90.00
szt.
Cena dostawy 11
Odbiór osobisty w Łodzi, w kawiarni Coffee Runner (do 48h) 0
Paczkomaty InPost 11
DPD Polska 14
DPD Polska - Pobranie 19
Dostępność Dostępne

Koszulka Męska Unikat


Granatowa koszulka męska z bawełny (gramatura 180g) tkanej w łódzkich zakładach tekstylnych i uszytej przez wrocławskich krawców.

 

 

Oryginalny produkt "Made in Poland", a w dodatku ręcznie wykończony!

 

Doskonała bawełna zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Dobrze dobrana gramatura bawełny zapewni komfort lekkości i przewiewności produktu. Na podkreślenie zasługuje oczywiście solidny nadruk, który nie ściera się nawet po wielokrotnym praniu. W efekcie nawet przy intensywnym użytkowaniu koszulki UNIKAT prezentują się doskonale, a nadruk jest wyraźny i intensywny.

 

- Ultra trwałe nadruki sitodrukowe

- Materiał odporny na wielokrotne pranie

- Wygodna metka żakardowa, naniesiona metodą termo transfer

- Estetyczne opakowanie

- 100% szlachetnej polskiej bawełny czesanej na mokro

- gramatura 180 gr., idealna na wiosnę i lato


Nasi dostawcy

UNIKAT to wrocławski warsztat custom-ujący motocykle głównie w stylu cafe racer i scrambler. Powstał w wyniku połączenia pasji do jednośladów i doświadczeń na polu sztuk wizualnych.  Założycielem jest Grzegorz Korczak wykształcenia operator filmowy (po Łódzkiej filmówce, nagradzany i pracujący na całym świecie), reżyser efektów specjalnych (m.in. nominacja do Oscara Królika po Berlińsku) i artysta wizualny, który swe prace wystawiał w najważniejszych muzeach w Polsce. Teraz wykorzystuje swoje zdolności aby dopieszczać wizualnie motory najpierw projektuje w świecie wirtualnym, a potem w realu. Nic więc dziwnego, że rozpoznawczą cechą UNIKAT-owych maszyn jest niepowtarzalny, doprowadzony do perfekcji wygląd. Diabeł tkwi w szczegółach i na nich autor przeróbek skupia się najbardziej. To właśnie detale sprawiają, że motocykle wyjeżdżające z garażu Grzegorza stanowią tak spójną i oryginalną całość.
Unikat Logo


 

TYP ROZMIAR A (cm) B (cm)  image

T-SHIRT

MĘSKI UNIKAT

 S - -
 M  50  69
 L  52  70
 XL  55  73